Zbliżają się Walentynki, czyli najgorętszy zimowy dzień. Chcesz podgrzać atmosferę w związku i sprawić,  by Twój mężczyzna cieszył się z prezentu jak nigdy dotąd? Spokojnie, wystarczy, że skupisz się na jego największej miłości i odpowiednio zadbasz o jej wnętrze. Nie, tym razem nie chodzi o Ciebie.

Trafne przypuszczenie- tak, to jego auto jest na pierwszym miejscu. Poniższe rozwiązania pomogą Ci jednak wskoczyć na pierwszą pozycję. Chyba nie trzeba już wyjaśniać, że i nie o Twoje wnętrze chodzi? Mowa o wnętrzu jego samochodu.
Po pierwsze pielęgnacja środka…

Długie nogi, promienny uśmiech i głębokie spojrzenie… mają znaczenie tylko na początku. Uroda przemija, a piękne wnętrze przyciągać będzie zawsze. To samo tyczy się auta.

Czas ucieka a gruntowna renowacja wnętrza pojazdu po pierwsze jest zbyt kosztowna, a po drugie czasochłonna. Jak zatem szybko skutecznie odświeżyć wygląd auta? Nie musisz decydować się na tuning, aby odnowić wnętrze samochodu. Twoja tajna broń to środek do auto detailingu . Jest tak prosty w użyciu, że zdążysz jeszcze skoczyć po butelkę wina.

 

Niech błyszczy!

Środek do pielęgnacji wnętrza przychodzi z pomocą wszystkim, którzy chcą zafundować swojemu autu domowe spa. Nawet jeśli robią to po raz pierwszy. Tym, którym brakuje męskiej ręki również. Nie musisz już szukać mozolnych rozwiązań, czym wyczyścić plastiki i kokpit samochodu oraz inwestować krocie w kilka różnych specyfików. Wystarczy jedynie rozpylić niewielką ilość preparatu na wymagające odświeżenia powierzchnie i wykonać kilka poziomych ruchów. Car Detailing jeszcze nigdy nie był tak prosty. Natychmiastowy wysoki połysk deski rozdzielczej, konsoli, tapicerki i innych twardych powierzchni wnętrza dzięki skuteczności zamkniętej w aerozolu, celem zapewnienia lepszego pokrycia. Innowacyjny pomaga odświeżyć plastiki i przywrócić im dawny blask, a auto znowu wygląda jak prosto z salonu. Formuła na bazie pary dociera do wszystkich zakamarków, gdzie tradycyjne rozpylacze nie sięgną, maskując przy tym wszelkie zadrapania i zarysowania. Szybkoschnąca formuła eliminuje tłustą powłokę, którą inne kosmetyki samochodowe do pielęgnacji wnętrza pomijają- wysycha natychmiast i bez osadów. Jedyna powłoka, jaką pozostawia to powłoka ochronna, która pomaga odpychać kurz i cząsteczki wody. Powierzchnia staje się jednolita, gładka, bez żadnych niedoskonałości. Brzmi prawie jak reklama nowego kremu, co? To kolejna rzecz, którą powinnaś kupić jeszcze przed walentynkowym wieczorem. Za pieniądze zaoszczędzone na renowacji wnętrza samochodu w warsztacie będziesz mogła zrobić zapas na cały rok.

 

Niech pachnie!

Plastiki odzyskały głęboką czerń, deska rozdzielcza błyszczy- wnętrze jego auta znowu wygląda nienagannie. Jaki jest kolejny krok? Pomyśl, co pierwsze przykuwa Twoją uwagę po wejściu do samochodu. Zanim jeszcze zdążysz się rozejrzeć, włożyć kluczyk do stacyjki, poprawić wycieraczki… No właśnie! Zapach.

Zanim zauważy wysoki połysk kokpitu, to zapach wyczuje w pierwszej kolejności. Chyba nie chcesz, aby był to smród z nawiewu, uciążliwy zapach papierosów lub wilgoci…? Neutralizator pomoże Ci się ich pozbyć. Po prostu rozpyl w samochodzie, odczekaj dziesięć minut, po czym otwórz drzwi i wywietrz pojazd przez minutę. Środek – dzięki innowacyjnej formule mgły – osiada na cząsteczkach brzydkich zapachów, pozostawiając jedynie świeżość. To właśnie ją poczuć miała Twoja druga połówka zaraz po wejściu do auta, prawda? Problem, jak usunąć przykry zapach z auta zniknie wraz z nieprzyjemną wonią ze wszystkich zakamarków. Wybierz jedną z dwóch wariantów: Fresh & Clean– dla jeszcze większego uczucia rześkości lub – by Twój mężczyzna wsiadł do swojego auta niczym po raz pierwszy.

Wszystko wskazuje na to, że cel został osiągnięty. Reszta wieczoru jest w Twoich rękach- nie zapomnij sprawić nowych perfum również sobie. Powodzenia!