Wyszło słońce? Rozpraw się z kurzem i zarysowaniami!

Wyszło słońce, a wraz z nim wszystkie zarysowania na powierzchni Twojego auta? Nie martw się, rozprawisz się z nimi w dwóch prostych krokach. Pierwszy stoi pod nazwą i pomoże Ci pozbyć się zmartwienia, jak usunąć rysy na lakierze samochodu. Przez drugi etap przeprowadzi Cię , który zadba o odnowienie plastików w aucie. Zapamiętaj tę dwójkę. Dzięki nim Twój samochód będzie prezentował się nienaganne nawet w pełnym słońcu.

Zadbaj o pierwsze wrażenie

 

Co dzień rano szykujesz się do pracy. Na koniec jeszcze szybko przeczesujesz włosy, ostatnie poprawki makijażu, zbiegasz po schodach i… widzisz swoje zaniedbane auto. Czy nadal robisz aż tak dobre pierwsze wrażenie? No właśnie. A wystarczy, że przy uzupełnianiu zawartości własnej kosmetyczki, zadbasz również o kosmetyczkę swojego auta. Uwierz, że jej lista będzie znacznie krótsza niż w przypadku Twojej. Mówimy o pierwszym wrażeniu, tak? O nie zadba Eagle One , czyli doskonały spray, który sprawi, że lakier będzie błyszczeć.

Wszystko dzięki technologii karnauba, dzięki której samochodowy wosk w sprayu NanoWax™ nadaje pojazdowi wysoki połysk. Produkt Eagle One zawiera nanocząsteczki wosku karnauba, które są w stanie wypełnić nawet najdrobniejsze zadrapania i błyskawicznie przywrócić błysk lakieru.

To jeszcze nie wszystko. Oto najważniejsze korzyści płynące z zastosowania samochodowego wosku w sprayu :

  • Oszczędność pieniędzy i skóry dłoni. Efekt jak z salonu w zaledwie 10 minut, bez koniecznie polerowania i docierania. Po prostu spryskaj oczyszczoną powierzchnię i następnie ją przetrzyj.
  • Skuteczna ochrona- formuła jest kationowa, co oznacza, że cząsteczki są naładowane dodatnio. Ładunek odpycha inne dodatnio naładowane cząsteczki, takie jak kurz i  inne zanieczyszczenia.
  • Głęboki połysk lakieru- nanocząsteczki wypełniają nawet najdrobniejsze ryski, pozostawiając powierzchnię pojazdu gładką i lśniącą. Minus- musisz dołożyć trochę więcej starań, by błyszczeć na tle Twojego auta!
  • Wyjątkowa trwałość- kolejny zabieg pielęgnacyjny Twojego samochodu przypadnie za pół roku. Efekt po zastosowaniu Eagle One Spray utrzymuje się aż do 6 miesięcy, chroniąc Twoje auto przez zabrudzeniami i szkodliwym promieniowaniem UV.

Zrób krok dalej

Samochód z zewnątrz już błyszczy, przejdźmy do środka. Wpuśćmy tam trochę wiosennego światła i… No właśnie. Jak odnowić plastiki i usunąć z nich te wszystkie ryski? W tym miejscu do gry wchodzi Twój drugi sprzymierzeniec: Eagle One , który zapewni połysk deski rozdzielczej, konsoli i innych twardych powierzchni wnętrza auta. Zamknięta w areozolu formuła na bazie pary dociera do wszystkich zakamarków i skutecznie maskuje nawet najdrobniejsze zadrapania.

to prawdziwy ekspert w kwestii detailingu. Oto, co Ci zapewni:

  • Oszczędność czasu- środek działa natychmiastowo, nie wymaga ponownego nakładania ani przecierania powierzchni. Możesz użyć go nawet na chwilę przed zaproszeniem pasażera do Twojego auta. Błyskawiczny efekt bez tłustych osadów i olśniewające wrażenie!
  • Głęboki połysk plastików- dzięki innowacyjnej formule pokrywa całą powierzchnią i skutecznie eliminuje wszystkie zarysowania. Spryskane elementy odzyskują dawną gładkość i blask.
  • Wysoka ochrona- nie tylko twardych powierzchni auta, ale i Twojego zdrowia! jest zupełnie nieszkodliwy. Spryskujesz i od razu ruszasz w drogę- bez obaw o bezpieczeństwo Twoje, współpasażerów i środowiska.
  • Maksymalne krycie- odświeżenie kokpitu czy deski rozdzielczej przy kilku ruchach ręki. Areozol zapewnia wysokie krycie przy pierwszej aplikacji, maskując wszystkie zadrapania na plastikach. Wnętrze wygląda jak nowe!

 

Twoje auto jest już gotowe na wiosenne słońce! A Ty?