Nareszcie! Zimowe ciuchy poszły w odstawkę, a płyn do spryskiwaczy przestał zamarzać. Wreszcie możesz uchylić okno bez obaw, że temperatura  w aucie spadnie do -1. Zaraz zaraz… wiosenne powietrze to nie jedyny powód, dla którego je otwierasz? To dowód na to, że potrzebujesz odświeżacza, dzięki któremu wiosna zapanuje też w Twoim samochodzie. Nie jakiegoś tam odświeżacza… Potrzebujesz Eagle One Fresh&Clean.

Z wytęsknieniem czekałaś na wiosenną aurę, więc teraz nie pozwól, by cokolwiek zburzyło Twój entuzjazm. Zwłaszcza brzydkie zapachy!

Wiosenne powietrze uderzyło Ci do głowy? Wszędzie tak świeżo tylko nie w Twoim aucie? Przykry zapach w nawiewu i smród wilgoci nie zniknęły wraz z odejściem zimy? Nie martw się- znikną. Trzeba im tylko trochę pomóc. Załatwimy ten problem w 10 minut. Czyli prawie tyle, ile potrwa przeczytanie naszych prostych wskazówek. I prawdopodobnie mniej niż zajmuje Ci skompletowanie wiosennego outfitu przed wyjściem do pracy… Uwaga, odmierzamy czas!

Na początek uświadom sobie kilka kluczowych kwestii, aby później nie tracić energii na bezskuteczne rozwiązania:

 

  • Wietrzenie nic tu nie pomoże: cząsteczki brzydkich zapachów w zakamarkach Twojego auta tj. nawiew czy popielniczka są wyjątkowo oporne.
  • Tak, potrzebny Ci odświeżacz powietrza do auta. Nie, ten którego używasz w domu się nie nada. Nie, Twoje perfumy również.
  • To, jaki to odświeżacz do samochodu, ma znaczenie. Większość jedynie maskuje brzydkie zapachy, zamiast je eliminować. Świeżość zniknie więc wraz z pierwszym podmuchem wiosennego wiatru.

OK, jesteś już na półmetku! Teraz druga partia informacji praktycznych:

  • Jeśli uciążliwy zapach zagnieździł się w trudno dostępnych zakamarkach, jest na to tylko jeden sposób: odświeżacz musi mieć formułę mgiełki, która osiądzie na każdej brzydko pachnącej cząsteczce.
  • Obecnie jedyną substancją, która skutecznie eliminuje brzydkie zapachy, a nie tylko je maskuje, jest Ordenone®. Jest on podstawowym składnikiem odświeżacza powietrza Eagle One Fresh&Clean.
  • Twój odświeżacz powinien być nie tylko skuteczny, ale również i przede wszystkim bezpieczny! Wiosenne spacery na pewno korzystnie wpłyną na Twoje zdrowie. Więcej czasu spędzasz jednak w aucie. Zadbaj o to, by był to bezpieczny czas.

 

Jesteśmy u mety! Na szczęście nie musisz już prowadzić czasochłonnych poszukiwań najskuteczniejszego produktu. Mając na uwadze potrzeby kierowców i ich bezpieczeństwo, eksperci Eagle One stworzyli maksymalnie efektywne połączenie składników i zamknęli je w skoncentrowanej mgiełce. Tak powstał Eagle One Fresh&Clean – produkt, którego skuteczność oraz nieszkodliwość dla zdrowia i środowiska potwierdzone zostały w licznych testach laboratoryjnych. Wszystko to, by oszczędzić Twój czas i energię, przy jednoczesnej dbałości o bezpieczeństwo i stan Twojego portfela (przecież trzeba jeszcze wymienić garderobę na wiosenną, prawda?). Wiosna w powietrzu w zasięgu ręki, w zaledwie 10 minut. Wystarczy chwycić za opakowanie i…


Sposób użycia: odświeżacz powietrza w samochodzie  Eagle One został zaprojektowany tak, by jego stosowanie było możliwe najprostsze i ograniczało się do jednej aplikacji. Rozpyl w samochodzie, odczekaj dziesięć minut, po czym otwórz drzwi i wywietrz pojazd przez minutę. Cząsteczki mgły osiądą na całej powierzchni auta, nie dając szans nawet najbardziej uciążliwych zapachom! Substancja Ordenone® rozprawi się z nimi w 10 minut. Po brzydkim zapachu nie ma śladu. Dzięki szybkoschnącej formule, odświeżacz EagleOne nie pozostawia tłustych osadów, nie musisz więc tracić czasu na dodatkowe przecieranie.  Na koniec uchyl drzwi auta na jedną minutę. I co, czujesz wiosnę…?

 

Bohaterem dzisiejszego odcinka był Eagle One Odor Elimator Fresh&Clean, przy niewielkiej pomocy wiosennej pogody, która sprzyja wszelakim porządkom. Również tym w samochodzie.