: niezawodny środek do pielęgnacji wnętrza

Czyli jak zabrać się za detailing

 

Myślisz o odnowieniu wnętrza Twojego samochodu za każdym razem, gdy do niego wsiadasz? Kusi Cię detailing w profesjonalnym salonie, ale ceny odstraszają? Na tym etapie dochodzisz pewnie do wniosku, że najlepiej zabrać się za to samemu. Tylko jak?

Spokojnie, poradzisz sobie! Odświeżanie środka auta nie odbiega stopniem trudności od sprzątania mieszkania. A to drugie robisz przecież co najmniej raz w tygodniu.
Przedstawiamy Twojego niezawodnego pomocnika: środek do pielęgnacji środka . Mówiąc ‘pomocnik’ chyba go nie doceniliśmy. dosłownie przeprowadzi zabieg auto-detailingu za Ciebie. Przejdźmy do konkretów. W końcu nie chodzi tu tylko o wrażenia estetyczne, ale i zdrowie i komfort podróży!
Efekt tkwi w szczegółach

Na co dzień myjesz, odkurzasz, przecierasz, a wnętrze Twojego auta nadal nie błyszczy? Próbowałaś wszystkiego, ale domowe sposoby na czyszczenie plastików nie przynoszą efektów? Szkoda Twoich dłoni i straconego czasu! Od dziś będziesz mieć go więcej dla siebie, a ciągłe dylematy, jak i czym odświeżyć samochód w środku, przestaną spędzać Ci sen z powiek.

Rozwiązanie jest proste i co najważniejsze maksymalnie skuteczne: aby osiągnąć efekt ‘wow’, skup się na szczegółach! To, jak wyczyścić kokpit czy deskę rozdzielczą w samochodzie, nie jest wielką filozofią. Ale dopiero końcowe wykończenie zauważalnie odnowi wnętrze auta. Jak oceniasz obecny stan plastików w świetle dziennym? A teraz wyobraź sobie, że wszystkie ryski i zadrapania znikają. Kilka ruchów i EagleOne skutecznie się z nimi rozprawi. Powierzchnia staje się tak jednolita, że wygląda jak nowa, a wszystkie elementy odzyskują dawną czerń! Pasażerowie będą zachwyceni: i stanem wnętrza auta i zaradną kobietą, która zna się na detailingu. Co najważniejsze: zabieg możesz przeprowadzić nawet na chwilę przed planowaną podróż, a lakier… na Twoich paznokciach pozostanie nietknięty.

 

Działa natychmiastowo, nie pozostawia tłustych osadów

Sprawy służbowe już wczoraj dopięte na ostatni guzik, szef w końcu zgodził się na długi urlop. Wydawałoby się, że pomyślałaś absolutnie o wszystkim. Nawet walizka już w bagażniku, prowiant na drogę przygotowany, auto czeka na parkingu… niewyczyszczone! Nie ma powodu do zmartwień, każdemu zdarza się o czymś zapomnieć. Zamiast rozpoczynać nerwowe poszukiwania w internecie, jak wyczyścić samochód w środku, sięgnij po ! W końcu liczy się też komfort podróży, a Ty najbliższe kilka godzin będziesz przebywać w samochodzie. Zadbaj o to, by spędzić ten czas w czystym i bezpiecznym środowisku. Nie martw się, godzina wyjazdu nie ulegnie zmianie! Eagle One zapewnia natychmiastowy, wysoki połysk deski rozdzielczej, konsoli, tapicerki i innych twardych powierzchni wnętrza. Wysycha błyskawicznie i nie pozostawia osadu. Jego szybkoschnąca formuła eliminuje tłustą powłokę, który zostawiają inne środki do pielęgnacji wnętrza. Kilka ruchów i gotowe!

 

Forma aerozolu celem zapewnienia maksymalnego krycia

Odświeżanie kokpitu czy deski rozdzielczej jeszcze nigdy nie było tak proste. Natychmiastowy efekt udaje się osiągnąć dzięki innowacyjnego aerozolowi, który przy małym wysiłku, zapewnia maksymalne krycie. Formuła Eagle One na bazie pary dociera do wszystkich zakamarków wnętrza auta, gdzie nie sięgają tradycyjne rozpylacze. Maskuje przy tym nawet najdrobniejsze zadrapania oraz przywraca głęboką czerń blask i połysk plastikowym wszystkim twardym powierzchniom. Wystarczy zaledwie kilka minut, by zarysowania i przetarcia zostały skutecznie wyeliminowane, a plastiki w Twoim aucie wyglądały jak nowe. I kluczowa kwestia: nasz środek do pielęgnacji wnętrza nie zawiera szkodliwych substancji i jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia.

Urlop czeka, możesz ruszać. Tylko nie zapomnij zatankować!

 

Eagle One

Minimum wysiłku, natychmiastowy efekt