Jednym z kosmetyków samochodowych Eagle One jest rozpylacz eliminujący brzydkie zapachy , stworzony z myślą o użytkowaniu  w pojazdach. Podczas gdy większość odświeżaczy powietrza i sprayów zapachowych jedynie maskuje lub redukuje brzydkie zapachy, Ordenone® w rozpylaczu – dzięki innowacyjnej formule mgły – usuwa je wszystkie. Co wyróżnia profesjonalny produkt Eagle One?

 

  1. Innowacyjny skład, wyższa skuteczność

 

 

Natychmiastowa świeżość, która utrzymuje się przez wiele godzin? Ordenone®, główny składnik rozpylacza to skoncentrowany związek chemiczny, który przylega do wszystkich pojedynczych cząsteczek nieprzyjemnych zapachów i – zmieniając ich strukturę chemiczną – całkowicie je eliminuje. Trudne do usunięcia zapachy zwierząt domowych, jedzenia i pleśni znikają. Nawet ten najbardziej uciążliwy, wszechobecny dym papierosowy nie ma szans. Chciałoby się powiedzieć, że możesz robić w swoim aucie, co zechcesz. Od teraz łatwiej będzie zatrzeć ślady.

 

 

  1. Forma ma znaczenie

Pamiętasz, kiedy ostatni raz wyszedłeś na spacer w mglisty rześki poranek? Zdaje się, że powietrze nigdy nie było tak świeże. To natura dostarcza najbardziej zaawansowanych rozwiązań. Dzięki swej formule mgły, osiada na cząsteczkach brzydkich zapachów w każdym zakamarku pojazdu, pozostawiając jedynie świeżość. I tylko świeżość. Nie ma mowy o lepkim osadzie.

 

  1. Świeżość w 11 minut

Łatwe stosowanie i brak konieczności powtórnej aplikacji. Po prostu rozpyl w samochodzie, odczekaj dziesięć minut, po czym otwórz drzwi i wywietrz pojazd przez minutę. Po brzydkim zapachu nie ma śladu, a Ty możesz ruszać w drogę. Bez obaw, wnętrze Twojego auta pozostanie świeże- nieważne, jak daleko zmierzasz.

  1. Twój samochód, Twoja przestrzeń

Za kierownicą zachować musisz pełną trzeźwość umysłu, unoszący się aromat powinien być zatem lekki i rześki. Wybierz jedną z dwóch nut zapachowych: Fresh & Clean- dla jeszcze większego uczucia świeżości lub New Car- byś za każdym razem wsiadał do auta prosto z salonu.

Prawie jak z salonu. Bo cena za to doświadczenie będzie znacznie niższa.

Pamiętaj o tym, aby przed użyciem produktu wyczyścić popielniczki oraz usunąć z samochodu wszystkie rzeczy.

Produkty do pielęgnacji samochodów Eagle One są przeznaczone dla miłośników samochodów, którzy chcą nadać swojemu pojazdowi jak najlepszy wygląd, a sobie samemu- poprawić komfort jazdy. Jeśli chcesz cieszyć się świeżością nawet na długich dystansach, stanowi jedno z najlepszych rozwiązań na rynku.

Pozostaje nam życzyć szerokiej drogi!