Często słyszymy pytania o to, co czyni spray NanoWax™ lepszym od tradycyjnych wosków. Od razu przytaczamy naszą technologię karnauba, dzięki której samochodowy wosk w sprayu NanoWax™ najlepiej nadaje pojazdowi połysk godny pokazania. Jeśli nie wiesz, czym jest wosk karnauba, znany jest on także jako wosk brazylijski lub palmowy, wykorzystywany w wielu różnorodnych produktach komercyjnych. Nasze produkty NanoWax™ są tworzone za pomocą opatentowanej formuły zawierającej nanocząsteczki wosku karnauba.

Owe nanocząsteczki są wielkości 1/10,000 rozmiaru cząstek tradycyjnych wosków w sprayu, dzięki czemu są w stanie wypełnić nawet najdrobniejsze zadrapania i zapewnić doskonały, głęboki połysk. Reszta formuły składa się z dodanych odżywek i środków chroniących przed UV, zwiększających połysk i ochronę. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z NanoWax™, oto kilka jego dodatkowych zalet:

Lepszy połysk: Dzięki swym rozmiarom, nanocząsteczki wosku są w stanie wypełnić najdrobniejsze zadrapania i niedoskonałości, do których cząsteczki tradycyjnego wosku nie dotrą.

Krótszy czas ukończenia pracy: Na twoim samochodzie pojawi się połysk godny pokazów motoryzacyjnych w mniej, niż dziesięć minut. Nie trzeba wcierać lub polerować. Po prostu spryskaj powierzchnię, a następnie ją przetrzyj.

Trwałość: Naniesiona warstwa NanoWax™ wytrzymuje do sześciu miesięcy, więc twój samochód będzie chroniony przed działaniem żywiołów przez długi czas.

Brak białego osadu: W przeciwieństwie do innych wosków, NanoWax™ nie pozostawia żadnych osadów, doskonała wiadomość dla każdego właściciela samochodu, który po woskowaniu musiał zmagać się z czyszczeniem.

Wiele zastosowań: NanoWax™ można stosować nie tylko na felgach i farbie, lecz także na powierzchniach chromowanych, szklanych i z tworzyw. Doskonale sprawdza się też w domu na drewnianych meblach, drzwiach prysznicowych i drewnianych podłogach. Ponieważ jest kationowy (naładowany dodatnio), pomaga odpychać kurz!

Produkty do pielęgnacji samochodów Eagle One są przeznaczone dla miłośników samochodów. Wiemy, że zależy Ci na jakości godnej pokazu motoryzacyjnego niezależnie, czy właśnie na takim jesteś, czy jedziesz ulicą, dlatego  stworzyliśmy produkty woskowe NanoWax™. Jeśli szukasz sposobu na idealny połysk wraz z najlepszą dostępną ochroną, NanoWax™ stanowi jedno z najlepszych rozwiązań na rynku.