3 powody, dlaczego powinnaś wybrać właśnie odświeżacz Eagle One!

Jak wybrać dobry odświeżacz powietrza w aucie, kiedy na rynku są ich setki? Dziś w każdym sklepie z akcesoriami samochodowymi dostępnych jest co najmniej kilka różnych form odświeżaczy powietrza, a oferta w internecie ciągle wydłuża się o nowe pozycje. Nie wszystkie są równie skuteczne!

Od dziś nie musisz już pytać o męską poradę ani nerwowo szukać kolejnych wskazówek, jak zabrać się za detailing. Wybór może być tylko jeden: Eagle One . Dlaczego? Cóż za pytanie, to prawie jak porównywać zwykłą szminkę do Chanel. Chociaż nie do końca: Chanel kosztuje znacznie więcej. Powodów, dlaczego Eagle One to najlepszy odświeżacz powietrza w samochodzie i powinien wylądować w Twoim schowku, jest wiele. Dziś przyjrzymy się bliżej kilku z nich.

 

  1. Maksimum komfortu przy minimalnym wysiłku

Samochód z pewnością już dawno przestał być dla Ciebie jedynie środkiem transportu. Niezależnie od tego, jak wiele czasu w nim spędzasz, warto sprawić, by był to lepszy czas. Wyobraź sobie… wsiadasz do auta po ciężkim dniu w pracy, przecierasz szybę, odpalasz ulubioną płytę… w samochodzie unosi się uciążliwy zapach dymu papierosowego, uruchamiasz silnik i dochodzi do tego jeszcze przykry zapach z nawiewu.

Jasne, że to jego wina. Ty utrzymujesz porządek w mieszkaniu, to on mógłby chociaż zadbać o samochód. Jeszcze pół godziny w korkach i mu o tym powiesz! I kłótnia gotowa.

Stop. Zacznijmy jeszcze raz.

Rozpylasz , wsiadasz do auta po ciężkim dniu w pracy, przecierasz szybę, odpalasz ulubioną płytę, w samochodzie unosi się świeży zapach poranka, a Ty czerpiesz przyjemność z przebywania w czystym wnętrzu Twojego auta. Zmęczenie odpływa i nawet korki wydają się być mniejsze niż to bywa zazwyczaj po 17:00. Żaden inny produkt nie zapewni Ci takiego komfortu użytkowania Twojego pojazdu w zaledwie 10 minut!

 

  1. Skuteczność, która niesie za sobą dodatkowe korzyści

Podczas gdy większość odświeżaczy powietrza do auta i sprayów zapachowych jedynie maskuje brzydkie zapachy, Eagle One usuwa je wszystkie. Innowacyjna substancja Ordeone®, stanowiąca główny składnik rozpylacza, zmienia strukturę cząsteczek uciążliwych zapachów, skutecznie je eliminując nawet z najbardziej niedostępnych zakamarków. Przykry zapach z nawiewu i wszechobecny smród wilgoci przestaną Cię nękać.

Skuteczność przekłada się na wydajność: jedna aplikacja pozwala na przemierzenie wielu kilometrów w czystym, zadbanym aucie.

Wydajność znaczy oszczędność: jedno opakowanie wystarcza na bardzo długo. Wiesz co z kolei niesie za sobą oszczędność? To, że szybko odłożysz na tę Chanel.

 

  1. Jakość zza oceanu

Eagle One Eliminator Fogger to nie kolejny produkt made in China. Jedyne co go z nim łączy to niska cena. Dozownik nie złamie się przy drugim użyciu, rozpylacz nie wyczerpie się po kilku aplikacjach ani też nie zaczniesz kasłać zaraz po zastosowaniu odświeżacza.

Amerykańska produkcja ma wszystkie cechy produktu idealnego: wysoką jakość, wygodne, nowoczesne opakowanie i innowacyjną formułę. Dodatkowo jest zupełnie nieszkodliwy dla środowiska i Twojego zdrowia! Wystarczy wywietrzyć auto przez 1 minutę i już możesz ruszać w drogę. Przecież wiemy, że pewnie już i tak jesteś spóźniona. Z Eagle One Eliminator Fogger potrzebujesz zaledwie kilku minut, by w Twoim samochodzie czuć było świeżość. I tylko świeżość.

 

Linia Eagle One
Zapewniamy świeżość na długich dystansach