UTRZYMUJ KOŁA W CZYSTOŚCI ZA POMOCĄ ŚRODKA DO CZYSZCZENIA CAŁYCH KÓŁ I OPON EAGLE ONE A2Z™

Właściciele samochodów nazbyt często starają się umyć koła samą wodą z mydłem. Niestety metoda ta jest za mało agresywna, by zaradziła gromadzącemu się z czasem brudowi i pyłowi hamulcowemu.

Czarny lub czerwony pył, który pojawia się na kołach to osad żeliwa z tarcz hamulcowych oraz włókno półmetaliczne uwalniane z klocka hamulcowego podczas hamowania, a ponieważ jest gorący, gdy dostaje się na koła, osadza się w metalu lub warstwie lakieru. Nie trzeba długo czekać, by cząsteczki te zaczęły rdzewieć i ulegać oksydacji, co wygląda nieestetycznie i może nieodwracalnie uszkodzić koła.

 

Odpowiednia pielęgnacja pozwala jednak łatwo poradzić sobie z pyłem hamulcowym. Środek do czyszczenia całych kół i opon Eagle One A2Z™ przez wielu uznawany jest za najlepsze rozwiązanie zapewniające skuteczne i bezpieczne czyszczenie wszelkich rodzajów fabrycznych kół i kołpaków, w tym stalowych, aluminiowych, ze stopu, anodowanych, powlekanych lakierem bezbarwnym, z powłoką , z tworzyw i malowanych fabrycznie. Gruba, bezkwasowa piana usuwa kurz i zabrudzenia z powierzchni kół i opon, przedzierając się przez osady bez rozmazywania ich.

Po zakończeniu czyszczenia, nakładana warstwa środka do pielęgnacji opon (dressing) będzie równiejsza, co poprawi jego wygląd i sprawi, że wytrzyma dłużej.

Dowiedz się więcej o najlepszym już od ponad dekady środku do czyszczenia kół i opon.