EVOLUTION ELEMENT SHIELD: INNOWACJA W PIELĘGNACJI SAMOCHODÓW

Gdy wyruszasz samochodem w podróż, czy to na drugi koniec miasta, czy kraju, istnieje wiele rzeczy mogących wyrządzić szkody farbie karoserii. Przykładowo, jeśli mieszkasz na obszarze, gdzie często pada śnieg, to wiesz, że sól drogowa może doprowadzić do poważnej korozji wykończenia samochodu. To jednak nie jedyne zagrożenie. Ptasie odchody, żywica z drzew, gruz na drodze, a nawet pozostawiony na dachu kubek z napojem mogą wyrządzić szkody. Dlatego potrzebny Ci najwyższej jakości produkt zapewniający ochronę samochodu przed wszystkim, co można spotkać w trasie. Potrzebny Ci Eagle One Evolution Element Shield.

Od samego początku w roku 1978, Eagle One przeciera szlaki w technologii, zapewniając miłośnikom samochodów niezawodne produkty. Jako wydział Valvoline, Eagle One powzięło sobie za cel opracowywać produkty do pielęgnacji samochodów nadające pojazdom wygląd, jakby dopiero co zjechały z taśmy produkcyjnej. To oddanie innowacyjności widać w Evolution Element Shield – najlepszej warstwie ochronnej nakładanej po myciu, która chroni samochód przed solą kamienną, gruzem na drodze i innymi potencjalnymi zagrożeniami w trasie.

EVOLUTION Element Shield jest prostym, piankowym produktem ochronnym, który po użyciu należy spłukać, a zapewni długotrwałą czystość samochodu. Natychmiastowo wiąże się z powierzchnią, tworząc warstwę ochronną zapobiegającą przyleganiu zabrudzeń, jak owady, ptasie odchody, zabrudzenia z jezdni i wiele innych. Jego bariera chroni także przed tymi frustrującymi plamkami po wodzie sprawiając, że ciecz po prostu spływa, pozostawiając znacznie mniej kropel – to one powodują plamki osadu.

Jest łatwy w użyciu. Obejrzyj film.

Wkrótce dostępny w naszym sklepie!